Tuning Area

Fun

AcasaPortalFAQCautareInregistrareMembriGrupuriConectare

Distribuiți | 

Credeti k genul de muzika ascultat va caracterizeaza ?

In jos 
AutorMesaj
Demonitza_ta_dulce
Mechanic
Mechanic

Numarul mesajelor : 9
Varsta : 27
Data de inscriere : 24/08/2006

MesajSubiect: Credeti k genul de muzika ascultat va caracterizeaza ?   Joi Mar 08, 2007 10:39 am

flower Credeti k genul de muzika ascultat de voi va caracterizeaza in totdeauna?Va intreb acest lucru pt sunt persoane care isi dau seama k asculta un gen de muzika care nu ii caracterizeaza.Voi caracterizati o persoana dupa genul de muzika preferat? Like a Star @ heaven I love you
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Schumy
Boss Racer

Numarul mesajelor : 73
Varsta : 28
Data de inscriere : 22/08/2006

MesajSubiect: Re: Credeti k genul de muzika ascultat va caracterizeaza ?   Joi Mar 08, 2007 4:40 pm

Eu zi k uneori....Very Happy

Mechanic
Mechanic

Numarul mesajelor : 23
Data de inscriere : 15/03/2007

MesajSubiect: Re: Credeti k genul de muzika ascultat va caracterizeaza ?   Joi Mar 15, 2007 10:30 am

de acord cu schumy ....de ex eu ascult aproape toate genurile de muzica...si nu ma caracterizeaza muzica..pt mine cand ascult muzica ...ascult ca am chef sau ascult doar ca sa bazaie ceva pe fundal Smile
Sus In jos
Schumy
Boss Racer

MesajSubiect: Re: Credeti k genul de muzika ascultat va caracterizeaza ?   Joi Mar 15, 2007 8:31 pm

Corect,o muzica trebuie sa te relaxeze si sa te linisteasca sau poate chiar sa te faca sa te simti bine...e mai sunt cazuri in care la unii chiar le intra muzica la suflet si da drumu in mijlocu de trasport si auzi manele si alte minuni.Nu ma-s supa sa intre unu cu un bass si sa difuzeze house Very Happy

Police racer

Numarul mesajelor : 31
Data de inscriere : 08/03/2007

MesajSubiect: Re: Credeti k genul de muzika ascultat va caracterizeaza ?   Joi Mar 15, 2007 8:37 pm

4 mene muzik e cel mai bun remediu ptr orice! mai ales muzim house shi aia disco!
Sus In jos
Marushka
Mechanic
Mechanic

Numarul mesajelor : 14
Varsta : 27
Data de inscriere : 07/03/2007

MesajSubiect: Re: Credeti k genul de muzika ascultat va caracterizeaza ?   Joi Mar 15, 2007 9:47 pm

general:
paaaii... in primul rand,gestul de a asculta sau nu muzica este o caracteristica.....oricum,majoritatea oamenilor (pana si animalele Very Happy Very Happy ) asculta muzica si prefera anumite genuri... si te influenteaza... poate nu toti vor sa recunoasca asta dar sunt influentati de acel gen.. de exemplu,(asta mi-a venit in minte acu,e un exemplu si nimic mai mult) cei acre asculta rock au tendinta sa se imprace,sau sa foloseasca mai mult culoarea negru.... fiindca asta ar fi culoarea reprezentativa a genului....
particular:
da,cred ca spune ceva despre mine... cred ca melodiile pe care le ascult subiliniaza starea in care ma aflu ,spune ceva despre ce simt ,ce vreau.... si cred ca e valabil nu numai in cazul meu Smile
Sus In jos
Schumy
Boss Racer

MesajSubiect: Re: Credeti k genul de muzika ascultat va caracterizeaza ?   Joi Mar 15, 2007 10:27 pm

wow ce dialog de filozof Very Happy Avee....Pitagoritza Razz

MesajSubiect: Re: Credeti k genul de muzika ascultat va caracterizeaza ?   

Sus In jos

Credeti k genul de muzika ascultat va caracterizeaza ?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Tuning Area :: Life & Entertainment :: Muzica-
Mergi direct la: